Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Download
Web-SMS
İletişim
Mobilse SMS Gateway Ofis SMS
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz Toplu SMS Günümüzde kullanılan etkin iletişim araçları artık ne mail ne fax ne de posta yolu ile iletişimdir.
Aktif iş dünytası mobilize hale gelmiştir. Zaman ve Nakit maliyetini düşüren, en hızlı, en etkili ve geri dönüşümü en yüksek iletişim yöntemi olarak kabul edilen toplu sms müşterilerinizin ve/veya üyelerinizin her zaman yanlarında olan cep telefonları sayesinde onlarla iletişime geçmenizi sağlayacaktır.

Operatöre bağlı kalmaksızın kendi portföyünüzde bulunan GSM numaralarına aynı anda istediğiniz bir metni yazarak binlerce kişiye gönderebilir ve bir kaç dakika içerisinde mesajınızın ulaşıp ulaşmadığına dair iletim raporu alabilirsiniz. Mobilse sms yazılımı ile kişi, grup ( ad-soyad,yaş vb) toplu veya binlerce kişinin ad yada soyadına özel mesaj gönderebilir, istenirse kendi veritabanınızla bağlantı kurabilir, excel, word, outlıık'dan tek tıkla mesaj gönderebilir, WebSMS ile Dünya'nın neresinde olursanız olun mesaj gönderebilirsiniz.

-> Aynı anda sınırsız sms gönderimi Uzun mesaj özelliği ile 612 karaktere kadar mesaj metni.
-> 11 karaktere kadar Originator(Gönderen) tanımı.
-> İletim raporları sonucunda ayrıntı görebilme ( İletildi, Beklemede, Hatalı,Zaman Aşımı)
-> SMS Programları dışında diğer programlar ile entegrasyon.
-> SMS göndermeyi sağlayan, ajanda özellikli özelleştirilebilir web sayfaları.
-> Sınırsız sayıda cep telefonuna özelleştirilmiş mesaj metinleri aynı anda gönderilebilir.
-> Mesajlar gün ve saat ile programlanabilir.
Mesajlaşma Çözümleri Mobilse.Net Desteği ile
Siz çalışma şeklinizi belirleyin Mobilse.Net Profosyonel alt yapısıyla Hizmete hazır.

Program geliştiricimisiniz?
Mobilse.Net Uygulamalarınıza hızlıca adapte edebilmeniz için bir çok sistem geliştirdi . Profosyonel Yazılım geliştirici Ekibimizle sizlere yardımcı olmak için bekliyoruz. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz desteğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca Örnek kodlar ve Hazır kütüphaneler bir tık yakınınızda . 

Küçük veya orta ölçekli bir işletmeniz mi var?
Müşterilerinizle hızlı ve doğru şekilde iletişime geçip, yeni ürün tanıtımlarınızı , Promosyonlarınızı en etkili şekilde iletmenizde size yardımcı olalım. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilişim uygulamalarına bizim sunduğumuz çözümleri inceleyin.   

Girişimci olarak yeni gelir kaynakları mı arıyorsunuz ?
Yüksek verimlilikteki sistemimizden sizlerde kazanç sağlayabilir. Geliştirmeyi düşündüğünüz Teknolojik ürünlerinizde Teknik desteğimizi alabilirsiniz.                
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Download
Web-SMS
İletişim


Mobilse - 2007
MOBİLSE TÜRK TELEKOM AD VE HESABINA İŞLEM YAPMAKTADIR.