Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Download
Web-SMS
İletişim
Mobilse SMS Gateway Ofis SMS
Hakkımızda
Mobilse, Mobil İletişim teknolojileri alanında, kaliteli, yenilikçi hizmetler sunmak ve kurumsal mobil çözümler sağlamak amacı ile sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmayı görev edinmiştir.

Hızla gelişmekte olan küresel dünyada, özellikle iletişim teknolojileri alanında, iş gücünün ve işe harcanan zamanın değer kazandığı günümüzde, kurum ve kuruluşların işlem hacimlerini, performanslarını ve müşteri memnuniyetini yükseltecek yeni çözümlere yönelmeleri gereksinim halini almıştır. Mobilse bu amaçla kurum ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda, konusunda uzman idari ve teknik kadrosu ile müşteri taleplerini karşılayabilmek için, hızlı erişim ve uygun fiyat avantajları sağlayıp, müşteri memnuniyetini öncü edinmiş ve bu doğrultuda kendini sürekli geliştirerek kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Mobilse olarak, çalışanları ile birlikte dinamik, şeffaf, güvenilir, değerini koruyan ve arttıran, istikrarlı bir kurum olmak. İlke ve değerlerimizden taviz vermeden, müşterilerimiz için gelir ve gelecek sağlamak. Mobilse olarak hedefimiz, dinamik ve kaliteli hizmet platformu ile sizlerin isteklerine en uygun koşul ve kaliteli ekibimizle cevap verebilmektir..
Mobilse Sms GateWay
Mobils.NET olarak biz; basit, güvenilir ve yüksek hızlı mesajlaşma ile, sizin buluşmanızı sağlarız.
Bizim "Herhangi bir mesaj, herhangi bir yerde" çözümlerimiz, iletişim ihtiyacının olduğu her yerde, kişisel ve hızlı bir yolla, hedef kitlenizle konuşmanız için işleri kolaylaştırır.

Mobilse Teknolojisi ile bugün mesajlarınızı yollamaya başlayın.Hala geç kalmış değilsiniz! Ve, eğer, sizin ihtiyaç duyduğunuz; Zaman ve kesin teslim mesajlaşmasıysa, bizim, Gelişmiş girişimci sınıf çözümlerimizle tanışın. Mobilse.Net, global mesajlaşma ile hizmetlerini geliştirdi. SMS hizmetimizin başarısı öncülüğünde size hareketli mesajlaşmanın yeni bir üretimini getirmek için çalışıyoruz.
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Download
Web-SMS
İletişim


Mobilse - 2007
MOBİLSE TÜRK TELEKOM AD VE HESABINA İŞLEM YAPMAKTADIR.